ATRAKCJE

Planszówkowy gamesroom

Gamesroom, w którym będziesz mógł wypożyczyć i zagrać w wybrane przez siebie tytuły z puli kilkuset gier. Gry łatwe, trudne, karciane, planszowe, tradycyjne i nowoczesne - z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie :)

Prelekcje

Posłuchaj prelekcji na rózne tematy, spośród których na pewno znajdziesz ten interesujący dla Ciebie :) Tematy prelekcji znajdziesz w zakładce Harmonogram.

Turnieje i konkursy

Weź udział w turniejach i konkursach z nagrodami. Sprawdź swoją znajomość memów, albo openingów z anime. I nie tylko - szczegóły w zakładce Harmonogram.

Strefa RPG

Weź udział w kilku równocześnie toczących się w różnych systemach rozgrywkach RPG. Jeśli nigdy nie miałeś styczności z tego typu rozgrywką to idealna okazja, żeby sprawdzić jak to wygląda. Jeśli jesteś wytrawnym graczem to z pewnością znajdziesz sobie równych. A jeśli jesteś mistrzem gry to znajdziemy dla Ciebie stolik i graczy :)

Strefa gier VR

Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości i poczuj grę (prawie) na własnej skórze.

Komiksiarnia

Wypożycz wybrany tytuł, usiądź wygodnie i rozkoszuj się lekturą. Idealne miejsce dla fanów komiksu albo dla tych, którzy po prostu chcą przez chwilę odpocząć :)

Strefa gier retro

Tutaj - w zależności od wieku - powrócisz do lat swojej młodości, albo sprawdzisz, w co grało się kiedyś. Czekają na Ciebie najpopularniejsze i najbardziej znane gry retro, w które zagrasz nie na emulatorach, a na sprzęcie z duszą.

Turniej Molkky

Prowadzenie: Pińczowski Klub Gier Planszowych "Pięć Asów"
Gra, w którą nauczysz się grać w minutę! Na początku rozgrywki klocki układa się blisko siebie tak, aby największe wartości były w środku. Następnie z odległości ok. 3 metrów rzuca się w ich kierunku zbijakiem. Zbijesz jeden klocek - dostajesz tyle punktów, ile jest wart. Zbijesz dwa i więcej klocków - dostajesz tyle punktów, ile ich zbiłeś. Zdobywasz 50 punktów jako pierwszy - wygrywasz. Przekroczysz 50 punktów - wracasz do 25.
Przecież mówiliśmy, że zasady poznasz w minutę ;)

Turniej w Karak

Prowadzenie: Pińczowski Klub Gier Planszowych "Pięć Asów"
Labirynt pełen skarbów... i potworów! Sześciu dzielnych bohaterów wkracza do tej plątaniny korytarzy, by zdobyć skrytą tam fortunę, a każdy z nich ma innego asa w rękawie. Jednak skrzynie ze skarbami są zamknięte na klucz, a wszędzie jest pełno potworów. Komu więc uda się przechytrzyć rywali, pokonać potwory i zdobyć legendarny smoczy klejnot?

TOP