FAQ

W województwie świętokrzyskim, jakieś 60 km od Kielc. Konwent odbędzie się w Staszowskim Ośrodku Kultury - 50.56316231068001, 21.164301468523337.

Tak - wstęp jest zupełnie darmowy, więc nie będzie z tym żadnego problemu. Powrót po godzinie 22:00 nie będzie jednak możliwy (wyjście oczywiście jak najbardziej), gdyż wtedy na terenie zostają tylko korzystający ze sleep roomu.

Tak. Polecamy parking przy Zespole Szkół im. Stanisława Staszica oddalony kilka minut piechotką od miejsca Konwentu. Inną opcją jest też parking przy Zalewie nad Czarną - 2 minuty autem i 5 do przespacerowania. Przy samym Staszowskim Ośrodku Kultury znajduje się parking na kilkanaście aut.

Tym razem postanowiliśmy, aby wstęp był bezpłatny. Będzie jednak możliwość wpłaty dobrowolnego datku w wybranej kwocie na rzecz organizatorów i przyszłych edycji konwentu.

Przede wszystkim dobry humor :)
Na terenie konwentu obowiązuje zdecydowany zakaz spożywania oraz posiadania napojów alkoholowych. Zabroniony jest także wstęp osób znajdujących się pod jego wpływem, bądź innych środków psychoaktywnych. Poza tym nie możesz posiadać przy sobie materiałów łatwopalnych, wybuchowych, narzędzi ostrych (noże, scyzoryki), broni (także tej ćwiczebnej) i innych, których posiadanie zabronione jest prawnie.

Na wszystkich chcących chwilę odpocząć, albo przenocować czekać będzie sleep room. Jeżeli chcesz przenocować zabierz ze sobą śpiwór, koc, poduszkę itp. Po wejściu na konwent daj również znać o tym, że chcesz skorzystać ze sleep roomu jednemu z organizatorów.

Jak najbardziej! Musisz jednak posiadać podpisaną zgodę przez osobę dorosłą, bądź znajdować się pod opieką prawnego opiekuna. W przypadku opiekuna, który nie jest Twoim opiekunem prawnym - wymagać będziemy zgody od tego prawnego. Wzór zgody znajdziesz tutaj: https://arcon2023.pl/wp-content/uploads/2023/07/Ar-Con-2023-zgoda-rodzica.pdf

TOP