PARTNERZY

Alis Games

Każdy, kto interesuje się w naszym kraju tymi trochę mroczniejszymi, dojrzalszymi grami fabularnymi musi znać wydawnictwo AlisGames. Z radością informujemy, że Alis będzie obecne na naszym konwencie - ciałem, jak i sesjami ich gier 😉

Arkonsoft

Projektowanie i obsługa zarówno stron jak i sklepów internetowych czy tworzenie materiałów reklamowych i prowadzenie firmowych sociali to szczyt Iceberga, który proponuje Arkonsoft. Młody i otwarty zespół z profesjonalnym podejściem do klienta to na pewno To czego szukasz.

Bard Centrum Gier

Wydawnictwo gier planszowych, takich jak Carcassonnne, Terra Mystica czy Bang!

Bellana

Kobieca marka odzieżowa, która projektuje i szyje swoje ubrania w Polsce, stawiając na wegańskie i nieuczulające materiały, takie jak bambus, bawełna, wiskoza czy tencel. W ich kolekcjach każda kobieta znajdziecie to, w czym może poczuć się wolna.

Bielmo

Mikrowydawnictwo RPG, które może poszczycić się autorskimi systemami RPG, dodatkami oraz scenariuszami w klimacie grozy. W śród nich można znaleźć historie oparte o znany przez tłumy świat Lovecrafta.

BLACK MONK GAMES

Wydawnictwo mające w swoim asortymencie tytuły szalonych gier imprezowych jak również propozycje epickich gier fabularnych. W swoim portfolio mają takie hity jak: Munchkin, Zew Cthulhu czy Tajemnice Pętli.

Bored Games

Bored Games to polska spółka akcyjna zajmująca się tworzeniem, produkcją i dystrybucją gier planszowych. To co ich wyróżnia to przede wszystkim nieszablonowe podejście do gier. W inspiracjach awiązują do bieżących, czasem nawet kontrowersyjnych tematów zaczerpniętych wprost z popkultury lub z otaczającego nas świata.

CODER4U

Jedyna w swoim rodzaju firma oferująca usługi programowania wspierająca klientów w realizacji projektów software'owych według ich wymagań i specyfikacji. Specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych oraz mobilnych, oprogramowaniu dla firm i wielu innych.

Copernicus Corporation

Jedno z najstarszych polskich wydawnictw gier fabularnych !!! To dzięki nim przemykaliśmy po neonowych ulicach Night City w "Cyberpunk 2020"🤖, zwiedzaliśmy mroczne trakty "Starego Świata" w 2 i 4 edycji gry "Warhammer Fantasy Roleplay"⚔️ , rabowaliśmy groby w "Conanie" 💪 czy tropiliśmy potwory w "The Witcher"🐺.

DAWNE GRY I KOMPUTERY

Chcesz poczuć się jak za dawnych czasów: telewizory z du...żym tyłem, masa kartridży z grami, które można opisać "piksel na pikselu" i niezapomniane chwile spędzone przy Mario, Quake'u czy Wormsach ? Organizacja za pomocą swoich machin czasu pozwala na to. Atari, Commodore czy Nintendo to jedne z nich. Retro nadchodzi!

Dungal Games

Polscy twórcy i wydawcy gier fabularnych. W swoim portfolio mają takie tytuły jak: Zombie Chopper, Mars 2050 czy Strzygi. Aktualnie prowadzą zbiórkę na wydanie RPG-a w klimacie mrocznego fantasy o podwodnej cywilizacji - Otchłań.

Grafdruk Plus

Agencja reklamowa, która oferuje nadruki na odzież jak i na różnego rodzaju gadżetach, foto upominki, poligrafie i wiele więcej.

Hengal

Wydawnictwo rodzimych oraz zagranicznych gier fabularnych", które w swojej ofercie oprócz różnorodnych RPGów posiada także fajne akcesoria przydatne każdemu graczowi i osobom prowadzącym.🎲 W ich zbiorach znajdziemy takie gry jak - "Warlock!", "Mystery" czy "Słowianie"

INIT.BIZ

Firma informatyczna specjalizująca się w tworzeniu stron za pośrednictwem środowiska October CMS.

KIELECKA LIGA KOMIKSOWA

Komiksowy klub będący inicjatywą mającą na celu tworzenie eventów, na których fani wszelkiego rodzaju komiksów będą mogli porozmawiać o swoich ulubionych tytułach, jak również będą mieli okazję poznać nowe, ciekawe pozycje.

Księgarnia - Jerzy Dziurski

Wśród jej asortymentu znaleźć można wiele produktów plastycznych, które używane są na zajęciach artystycznych u Nas na konwencie. A po godzinach propaguje znaną każdemu planszówkomaniakowi grę "Carcassonne".

Lucky Duck Games

Wydawca gier planszowych znany z takich hitów jak Kroniki Zbrodni, Kaskadia i Diuna Imperium.

MALARIA ART

Tajemniczość, Strach, Inspiracja, Refleksje, Zachwyt - to jedne z wielu uczuć towarzyszących sztuce tego artysty. Tworzy głównie dzieła w klimatach słowiańskich, ale w jego portfolio znaleźć można również obrazy w wielu innych klimatach.

meowsome.studio

Agencja marketingowa i reklamowa, która przygotowała stronę internetową konwentu. Wykonuje także dla nas wszystkie Con-Arowe grafiki i ogarnia nasze social media.

Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie

Czyli jak to się zaczęło na polskich ziemiach. Historia opowiadana w taki sposób, aby dotrzeć nawet do osób, z którymi daty, dawne czasy i inne tego typu sprawy nie koniecznie są na bakier.

NERD SIRENS

Niezależne wydawnictwo gier fabularnych i bitewnych na każdą kieszeń. Wśród najbardziej uznanych tytułów wymienić można: Space Weirdos czy Łajdak.

Old Skull Minis

Włoscy przyjaciele produkujący papierowe figurki, które dają co najmniej +10 do wczucia się w klimat na każdej RPGowej sesji. Figurki charakteryzują się specyficznym staroszkolnym klimatem dawnych gier fantasy, co idealnie komponuje się ze stylistyką retro obecnej edycji Ar-Con'u ✨

Pięć Asów - Pińczowski Klub Gier

Klub Gier Planszowych i Karcianych zrzeszający w swoich szeregach osoby z Pińczowa i okolic. Dzięki nim będzie można spróbować swoich sił w Karaku jak również Molkkach.

WARBOOK

Wydawnictwo pełnych akcji książek militarnych z Polakami w roli głównej!

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. STANISŁAWA STASZICA W STASZOWIE

Najlepsza szkoła średnia w Staszowie dająca zarówno wiedzę jak i możliwości. Jest szansa, że po konwencie otworzą kierunki: Technik Planszówkoznawca, Mechanik Mechów czy Rysownik Komiksów.

TOP